Τα ματς των ελληνικών ομάδων LIVE!

Δείτε βίντεο, φωτογραφίες, social και ενημερωθείτε για τις πιο σημαντικές στιγμές των αγώνων των Παναθηναϊκού, Ολυμπιακού και Άρη

Καλό βράδυ από εμάς

4-3 ο Ολυμπιακός και περνά στην επόμενη φάση όπου θα αντιμετωπίσει τον Απόλλωνας Λεμεσού

2-1 ο Μπουχαλάκης. Πλάσαρε στο κέντρο, έπεσε ο κίπερ της Σλόβαν

2-0 ο Σάπονιτς. Σωστά ο Βάτσλικ αλλά καλές οι εκτελέσεις.

ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΕΝΑΛΤΙ

Μετά από εκτέλεση φάουλ οι παίκτες της Σλόβαν πήραν τρις κεφαλιές μέσα στην περιοχή του Ολυμπιακού και ο Γκριν με την τελευταία έκανε το 2-2

108'

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: 2-2 η ΣΛΟΒΑΝ

106'

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΝΑΡΞΗ

ΗΜΙΧΡΟΝΟ

100'

2-1 ο Ολυμπιακός. Ο Εμβιλά σήκωσε για τον Μασούρα που από αριστερά γύρισε την μπάλα με κεφαλιά στη μικρή περιοχή. Ο στόπερ της Σλόβαν κοιμήθηκε και ο Αγκιμπού με προβολή έκανε το 2-1

91'

ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ!!!

90+7'

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΛΟΒΑΝ: Κίτρινη στον Άμπενα που έκανε τσαμπουκά με τον Τικίνιο, είναι δεύτερη και πάει νωρίς στα αποδυτήρια ο παίκτης των γηπεδούχων

Έπειτα από πάσα σε εκτέλεση κόρνερ, δεν πήγε κανένας παίκτης πάνω στον Άγκμπο και ο Σάπονιτς ήρθε με φόρα για να στείλει την μπάλα στα δίχτυα

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: 1-1 η Σλόβαν στο 90+4'

90+3'

ΔΟΚΑΡΙ: Έφυγε με 5 παίκτες στην κόντρα ο Ολυμπιακός, Ο Μασούρας τελικά πλάσαρε έξω από την περιοχή και σημάδεψε δοκάρι.

90'

Εννέα λεπτά οι καθυστερήσεις

Μετά από ασταθή επέμβαση του Βατσλίκ, ο άσος των γηπεδούχων νίκησε τον Τσέχο από κοντά, αλλα ήταν σε θέση offside.

90'

Η μπάλα στα δίχτυα από τον Σάπονιτς, αλλά δεν υπάρχει γκολ για τη Σλόβαν!

84'

Ο Σάπονιτς βρέθηκε μέσα στην περιοχή και ο Βατσλίκ μπλόκαρε το σουτ του.

81'

Ο Γκριν βρέθηκε φάτσα με τον Βατσλίκ, τον πέρασε και ο Μανωλάς έδιωξε πάνω στη γραμμή, ενώ στη συνέχεια υποδείχθηκε σε αντικανονική θέση ο παίκτης της Σλόβαν

Πλέον συνεχίζουμε μόνο με το ματς της Μπρατισλάβας που έχει ακόμη 20 λεπτά

ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ: ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ 2-1 κι εκτός Ευρώπης και ο Άρης

ΓΚΟΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΟ 54ο ΛΕΠΤΟ: Ο Ζινκερνάγκελ έπιασε εκτός περιοχής σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Κανκάβα, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα του Χόβαν

81'

ΓΚΟΛ: ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: 2-1. Υπέροχο τακουνάκι Γκρέι, βρίσκει τον Ντουκουρέ που σκοράρει από κοντά!

ΣΛΟΒΑΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: ΕΝΑΡΞΗ Β' ΜΕΡΟΥΣ

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ: ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: 1-1 με τον Ζάχαβι. Τρομερή «τρύπα» στην άμυνα του Άρη, ο Ζάχαβι βγαίνει σε θέση τετ-α-τετ με τον Κουέστα και πλασάρει ψύχραιμα.

ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Τέλος ο ΠΑΟ από το ολέθριο λαός του νεαρού που έβαλε ο Γιοβάνοβιτς στο τελος

90+4'

ΓΚΟΟΟΛ: Ασίστ Καμπετσή και 1-1 η Σλάβια! Ο Καμπετσής έκανε λάθος γύρισμα προς τον Μπρινιόλι, ο Γιουρέτσκα έκλεψε, απέφυγε τον Ιταλό και πλάσαρε για το 1-1.

60'

ΓΚΟΛ: ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: 1-0 με το πέναλτι του Γκρέι

ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ

58'

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: Κόκκινη τελικά στον Γκλέιζερ που έκανε το πέναλτι.

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: Το πέναλτι βέβαια το έχει κάνει άλλος παίκτης, γι' αυτό και διαμαρτύρονται οι της Μακάμπι.

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΟΝ ΜΠΙΤΟΝ

ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΤΟΝ ΑΡΗ ΣΤΟ 54ο λεπτό. Το κέρδισε ο Ιτούρμπε

72'

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: Καμπετσής αντί Αλεξανδρόπουλου και Ιωαννίδης αντί Βαγιαννίδη, οι δύο αλλαγές του ΠΑΟ,

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ 2ο ΜΕΡΟΣ

25'

ΣΛΟΒΑΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Ωραίο γέμισμα του Κούντε με εξωτερικό φάλτσο, προβολή του Ελ Αραμπί, αλλά απέκρουσε ο τερματοφύλακας της Σλόβαν

ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ

61'

Διπλή αλλαγή για τη Σλάβια. Σέβτσικ αντί Τραορέ και Ουσόρ αντί αντί Λινγκρ.

57'

ΓΚΟΛ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: 1-0. Ο Χουάνκαρ έβγαλε τη σέντρα από αριστερά και ο Σπόραρ με προβολή μέσα από τη μικρή περιοχή έκανε το 1-0

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕΡΟΥΣ

55'

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: Κουρμπέλης αντί Σένκεφλεντ

54'

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: Ο Αϊτόρ έκανε το γύρισμα από αριστερά αλλά ο Μάντους βρήκε όσο χρειαζόταν την μπάλα και την έδιωξε προ του Σπόραρ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ 2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ. Χωρίς αλλαγές και οι δύο ομάδες

ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ!

Το πέναλτι που ζήτησε ο Παναθηναϊκός

25'

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Πάλμα, η μπάλα βρήκε με δύναμη στο οριζόντιο δοκάρι!

Άρης: Ο Μπουρλά (CEO της Pfizer) στο «Βικελίδης» για την καθοριστική ρεβάνς

23'

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: Σουτ του Μανσίνι από πολύ δύσκολη γωνία, η μπάλα έφυγε παράλληλα με την εστία.

Ξεκινά σε λίγο το ματς στην Μπρατισλάβα

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: ΗΜΙΧΡΟΝΟ

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ: Χωρίς κάτι σπουδαίο το πρώτο 20ολεπτο στο Βικελίδης

42'

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: Για πέναλτι φωνάζει ο Παναθηναϊκός και όπως φάνηκε στο ριπλέι έχει δίκιο. Μετά από γέμισμα στην περιοχή της Σλάβια, ο Μάντους βγήκε να απομακρύνει αλλά αντί για την μπάλα βρήκε τον Σένκεφελντ. Με VAR θα είδε δοθεί πέναλτι

Δεν μπορεί να νικήσει τον Μάντους ο Σπόραρ σε μοναδικό τετ α τετ

Oι δύο μεγάλες φάσεις του Αϊτόρ

32'

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: Νέα μεγάλη φάση για τους πράσινους. Ο Κώτσιρας έβγαλε πανέμορφα για τον Σπόραρ, ο οποίος μόνος με τον Μάντους πλάσαρε πάνω του

ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

20'

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: Ο Αϊτόρ έκανε το σουτ από το ύψος του πέναλτι αλλά ο Μαντούς έσωσε δύσκολα

Η απίθανη ευκαιρία του Σπόραρ

Κατάμεστη η Λεωφόρος

6'

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ: Δυο επικίνδυνα γυρίσματα του Χουάνκαρ από αριστερά, δεν βρήκαν αποδέκτη

ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΛΑΒΙΑ

Με δύο αλλαγές και Πάλμα-Γκρέι η 11αδα του Άρη

Σε λίγο θα βγουν και οι ενδεκάδες του Άρη και της Μακάμπι

Μόνο μία αλλαγή στην ενδεκάδα της Σλάβια εναντίον του Παναθηναϊκού

Τέλος ο Ολυμπιακός παίζει στην έδρα της Σλόβαν στις 21:30 με το πρώτο ματς να έχει λήξει ισόπαλο, 1-1

Ο Άρης στις 21:00 φιλοξενεί την Μακάμπι από την οποία είχε χάσει με 2-0 στο Ισράηλ

Ο Παναθηναϊκός στις 20:30 υποδέχεται τη Σλάβια, έχοντας χάσει με 2-0 στο πρώτο ματς στην Τσεχία

Καλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε τις μάχες των Άρη Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού σε Europa League και Conference