Quantcast
0 ΣΧΟΛΙΑ

TA AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ EURO

ΕΔΩ όλα τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της διοργάνωσης

Αν δεν μπορείς να περιμένεις μπες τώρα στον μεγαλύτερο διαγωνισμό* μετρητών που έγιναν ποτέ!
*Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

1ος ΟΜΙΛΟΣ

111

 

1η αγωνιστική

Παρασκευή 11 Ιουνίου

ΤΟΥΡΚΙΑ- ΙΤΑΛΙΑ: 0-3

(Ντεμιράλ 53' αυτ., Ιμόμπιλε 66', Ινσίνιε 79)

Σάββατο 12 Ιουνίου

ΟΥΑΛΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ: 1-1

(Μουρ 74'-Εμπολό 49')

 

2η αγωνιστική

Τετάρτη 16 Ιουνίου

ΤΟΥΡΚΙΑ- ΟΥΑΛΙΑ: 0-2

(Ράμσεϊ 42', Ρόμπερτς 90+5')

ΙΤΑΛΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ: 3-0

(Λοκατέλι 26', 52', Ιμόμπιλε 89')

 

3η αγωνιστική

Κυριακή 20 Ιουνίου

ΕΛΒΕΤΙΑ- ΤΟΥΡΚΙΑ: 3-1

(Σεφέροβιτς 6', Σακιρι 26', 68'-Αϊχάν 

ΙΤΑΛΙΑ- ΟΥΑΛΙΑ: 1-0

 (Πεσίνα 39')

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

.[6]

 

1η αγωνιστική

ΔΑΝΙΑ- ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: 0-1

(Πογιάνπαλο 60') 

ΒΕΛΓΙΟ-ΡΩΣΙΑ: 3-0

(Λουκάκου 10', 88', Μενιέ 34') 

 

2η αγωνιστική

Τετάρτη 16 Ιουνίου

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ-ΡΩΣΙΑ: 0-1

(Μίραντσουκ 45+3')

Πέμπτη 17 Ιουνίου

ΔΑΝΙΑ-ΒΕΛΓΙΟ: 1-2

(Πόουλσεν 2'-Τ.Αζάρ 55', Ντε Μπρόινε 70')

 

3η αγωνιστική

Δευτέρα 21 Ιουνίου

ΡΩΣΙΑ -ΔΑΝΙΑ: 1-4

(Ντζιούμπα 70' πεν.-Ντάμσγκααρντ 38', Πόουλσεν 59', Κρίστενσεν 79', Μέλε 82')

ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ -ΒΕΛΓΙΟ: 0-2

(Χραντέτσκι 74' αυτ., Λουκάκου 81') 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

 

1η αγωνιστική

ΑΥΣΤΡΙΑ-ΣΚΟΠΙΑ: 3-1

(Λάινερ 18, Γκρέγκοριτς 78', Αρναούτοβιτς 89'-Πάντεβ 28')

ΟΛΛΑΝΔΙΑ- ΟΥΚΡΑΝΙΑ: 3-2

(Βαϊνάλντουμ 52', Βέγκχορστ 58', Ντάμφρις 85'-Γιαρμολένκο 75', Γιάρεμτσουκ 79') 

 

2η αγωνιστική

Πέμπτη 17 Ιουνίου

ΟΥΚΡΑΝΙΑ-ΣΚΟΠΙΑ: 2-1

(Γιραμολένκο 29', Γιάρεμτσουκ 34'-Αλιόσκι 57')

ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΑΥΣΤΡΙΑ: 2-0

(Ντεπάι 11' πεν., Ντάμφρις 67')

 

3η αγωνιστική

Δευτέρα 21 Ιουνίου

ΟΥΚΡΑΝΙΑ-ΑΥΣΤΡΙΑ: 0-1

(Μπαουμγκάρτνερ 21')

ΣΚΟΠΙΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 0-3

(Ντεπάι 24', Βαϊνάλντουμ 51', 58')

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

 

1η αγωνιστική

Κυριακή 13 Ιουνίου

ΑΓΓΛΙΑ- ΚΡΟΑΤΙΑ: 1-0

(Στέρλινγκ 57')

Δευτέρα 14 Ιουνίου

ΣΚΩΤΙΑ- ΤΣΕΧΙΑ: 0-2

(Σικ 42', 52')

 

2η αγωνιστική

Παρασκευή 18 Ιουνίου

ΚΡΟΑΤΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ: 1-1

(Πέρισιτς 47'-Σικ 37' πεν.)

ΑΓΓΛΙΑ - ΣΚΩΤΙΑ: 0-0

 

3η αγωνιστική

Τρίτη 22 Ιουνίου

ΚΡΟΑΤΙΑ-ΣΚΩΤΙΑ: 3-1

(Βλάσιτς 16', Μόντριτς 62', Πέρισιτς 77'-ΜακΓκρέγκορ 42')

ΤΣΕΧΙΑ-ΑΓΓΛΙΑ: 0-1

(Στέρλινγκ 12')

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

.[7]

 

1η αγωνιστική

Δευτέρα 14 Ιουνίου

ΠΟΛΩΝΙΑ-ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1-2

(Λινέτι 46'-Σέζνι 18' αυτ., Σκρίνιαρ 69')

ΙΣΠΑΝΙΑ-ΣΟΥΗΔΙΑ: 0-0

 

2η αγωνιστική

Παρασκευή 18 Ιουνίου

ΣΟΥΗΔΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ: 1-0

(Φόρζμπεργκ 77' πεν.)

Σάββατο 19 Ιουνίου

ΙΣΠΑΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ: 1-1

(Μοράτα 25'-Λεβαντόφσκι 54')

 

3η αγωνιστική

Τετάρτη 23 Ιουνίου

ΣΟΥΗΔΙΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ: 3-2

(Φόρζμπεργκ 2', 59', Κλάεσον 90+4'-Λεβαντόφσκι 61'-84')

ΣΛΟΒΑΚΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ: 0-5

(Ντουμπράβκα 30' αυτ., Λαπόρτο 45+3', Σαράμπια 56', Φεράν Τόρες 67', Κούτσκα 71' αυτ.)

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

66666666666666666666666666666666666666666666666666666666666

 

1η αγωνιστική

Τρίτη 15 Ιουνίου

ΟΥΓΓΑΡΙΑ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: 0-3

(Γκερέιρο 84', Ρονάλντο 87' πεν., 90+2')

ΓΑΛΛΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 1-0

(Χούμελς 20' αυτ.)

 

2η αγωνιστική

Σάββατο 19 Ιουνίου

ΟΥΓΓΑΡΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ: 1-1

(Φιόλα 45+2'-Γκριεζμάν 66')

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2-4

(Ρονάλντο 15', Ζότα 67'-Ντίας 35 αυτ., Γκερέιρο 39' αυτ., Χάβερτς 51', Γκόζενς 60')

 

3η αγωνιστική

Τετάρτη 23 Ιουνίου

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ: 2-2

(Ρονάλντο 31' πεν., 60' πεν.-Μπενζεμά 45+2' πεν., 47')

ΓΕΡΜΑΝΙΑ- ΟΥΓΓΑΡΙΑ: 2-2

(Χάβερτς 66', Γκορέτσκα 84'-Αντ.Ζάλαι 1', Σέφερ 68')

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

 

Σάββατο 26 Ιουνίου

ΟΥΑΛΙΑ-ΔΑΝΙΑ: 0-4

(Ντόλμπεργκ 27', 48', Μέλε 89', Μπρέθγουεϊτ 90+6')

ΙΤΑΛΙΑ-ΑΥΣΤΡΙΑ: 2-1 παρ.

(Κιέζα 95', Πεσίνα 105+1'-Κάλαϊντζιτς 114')

Κυριακή 27 Ιουνίου

ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΤΣΕΧΙΑ: 0-2

(Χόλες 68', Σικ 80')

ΒΕΛΓΙΟ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: 1-0

(Τ.Αζάρ 42')

Δευτέρα 28 Ιουνίου

ΚΡΟΑΤΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ: 3-5 παρ.

(Πέδρι 20' αυτ., Όρσιτς 85', Πάσαλιτς 90+2'-Σαράμπια 38', Αθπιλικουέτα 57', Φεράν Τόρες 77', Μοράτα 100', Ογιαρθάμπαλ 103')

ΓΑΛΛΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ: 3-3 (4-5 πεν.)

(Μπενζεμά 57', 59', Πογκμπά 75'-Σεφέροβιτς 17', 81', Γκαβράνοβιτς 90')

Τρίτη 29 Ιουνίου

ΑΓΓΛΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2-0

(Στέρλινγκ 75', Κέιν 86')

ΣΟΥΗΔΙΑ-ΟΥΚΡΑΝΙΑ: 1-2 παρ

(Φόρζμπεργκ 43'-Ζιντσένκο 27', Ντόβμπικ 120+1')

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

 

Παρασκευή 2 Ιουλίου

ΕΛΒΕΤΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ: 1-1 (1-3 πεν.)

(Σακιρί 68'-Ζακάρια 8' αυτ.)

ΒΕΛΓΙΟ-ΙΤΑΛΙΑ: 1-2

(Λουκάκου 45+2' πεν.-Μπαρέλα 31', Ινσίνιε 44')

Σάββατο 3 Ιουλίου

ΤΣΕΧΙΑ-ΔΑΝΙΑ: 1-2

(Σικ 49'-Ντιλέινι 5', Ντόλμπεργκ 42')

ΟΥΚΡΑΝΙΑ-ΑΓΓΛΙΑ: 0-4

(Κέιν 4', 50', Μαγκουάιρ 46', Χέντερσον 63')

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

 

Τρίτη 6 Ιουλίου

ΙΤΑΛΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ: 1-1 (4-2 πεν)

(Κιέζα 60'-Μοράτα 80')

Τετάρτη 7 Ιουλίου

ΑΓΓΛΙΑ-ΔΑΝΙΑ: 2-1 παρ.

(Κίερ 39' αυτ., Κέιν 104'-Ντάμσγκααρντ 30')

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

Κυριακή 11 Ιουλίου

ΙΤΑΛΙΑ-ΑΓΓΛΙΑ: 1-1 (3-2 πεν.)

(Μπονούτσι 67'-Σο 2')

 

 


Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα (21+)

ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ