17 ΣΧΟΛΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ενημέρωση από τον αγώνα στο Γ. Καραϊσκάκης

Ο Βατσλίκ έπιασε πέναλτι στο 9' του Φαν Βέερτ - Δοκάρι στο 21' οι ερυθρόλευκοι με τον Ρόνι Λόπες -  Ο Ελ Αραμπί τελικά στο 85' με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι έκανε το 1-0 - Ισοφάρισε με τον Φαν Φέερτ ο Βόλος τρία λεπτά μετά - Με ωραία εκτέλεση φαουλ του Βαλμπουενά 2-1 ο ΟΣΦΠ στις καθυστερήσεις

Elenkat1976 - 28/11/2021 17:14

Με τον κανονισμό είναι πέναλτι. Απλά σε εμάς δεν τα δίνουν!!!

oko10aek - 28/11/2021 15:55

Γιατί δεν αποβλήθηκε ο Βάτσλικ στο πέναλτι ρε παιδιά;;;;

Elenkat1976 - 28/11/2021 17:13

Έχει αλλάξει ο κανονισμός για αποβολή τερματοφύλακα σαν τελευταίος. Μόνο σε αμυντικό ισχύει όχι τερματοφύλακα εδώ και δύο χρόνια

brooklynakos - 28/11/2021 17:02

Γιατί φοράει κόκκινα

kadman - 28/11/2021 17:11

Αυτά να τα δουν μερικοί μερικοί εδώ μέσα, που μας έχουν ζαλίσει με τον γαύρο και τους παικταραδες του και ζητούν να πάρουμε έναν Καμαρά, έναν Βαλμπουενα, έναν Αγκιμπου, έναν , έναν , έναν, και εγώ δεν ξέρω τι , παίκτη σαν του γαύρου. Ναι δεν διαφωνώ καλοί παίκτες είναι, αλλά αν ανοίξετε τα μάτια σας και ξεφύγετε από την προπαγάνδα των γαύρο εφημερίδων, των γαυροκαναλων, και των γαυροsites, θα δείτε, ότι στο μεταξύ μας ματς , τους είχαμε και χρειάστηκαν τον διαιτητή και τον varιστα, επίσης και σήμερα... Συνέχεια το πέναλτι που προηγήθηκαν ήταν τύπου Αλέκου. Ξυπνήστε ρε, δεν θέλουμε παίκτες, όπως του γαύρου, μας αρκεί το παρασκήνιο του γαύρου. Μην τσιμπατε ρε, ποτέ δεν θα γίνουμε όπως αυτοί. Σήμερα ο Ελαραμπι, ο Βαλμπουενα και ο Μπουχαλακης, πανηγύριζαν σαν τον Αλεξανδρή τον Τζόρτζεβιτς και τον Γιαννακόπουλο, το γκολ που έβαλαν με το μουφα πέναλτι. Αυτά για μερικούς που έχουν ξεχάσει τι είναι να είσαι ΑΕΚ.

Giannisscocco21 - 28/11/2021 17:07

Αυτό είναι η απόδειξη της πίεσης που πρέπει να τους βάλουμε μένοντας κοντά στην κορυφή! Να μας φοβούνται σε κάθε ματς! Αυτό που έλεγε κι ο Γιαννίκης. Δεν έχει τελειώσει τίποτα. Και θα ρθει η στιγμή που θα τον κηδεψουμε εμείς τον κλαψιάρη Μαρτινς! Όπως τον αναστησαμε σε ένα ημίχρονο που θα μπορούσε να είναι 0-3 και έγινε 4-1, έτσι και θα τον κηδέψουμε!

Expert - 28/11/2021 17:05

Τις μαιμούδες μη ξεχάσει ο 'Ψευτο πρωταθλητής' στο πρωτοσέλιδο του αύριο....

Αηδία !

Stratonian75 - 28/11/2021 17:04

Όταν είσαι γάβρος και πιστεύεις ότι σου ανήκουν τα πάντα δεν υπάρχει ντροπή! Χθες σας είπα ότι βρισκόμαστε σε πόλεμο και να σταματήσουμε να είμαστε μίζεροι, καμία αντίδραση από τους περισσότερους. Με απίστευτα πετσινο πέναλτι πήρε τη βοήθεια που χρειαζόταν σήμερα. Καληνύχτα σας κύριοι

aek_xios - 28/11/2021 17:00

Τα πρωταθλήματα του Ολυμπιακού είναι σαν τα δώρα του Άγιου Βασίλη.... χαίρεσαι όταν τα παίρνεις αλλά ξέρεις ότι στα έχει αγοράσει ο μπαμπακας!

officer123 - 28/11/2021 16:58

Τα πέναλτι που κερδίζει και φέτος το σιχαμα είναι τα ίδια ακριβώς που κερδίζουν οι αντίπαλοι μας εις βάρος μας. Και σεις ελπίζετε ακόμη για τίτλους, φέτος και στο μέλλον, καλά Χριστούγεννα

sismosthsaekolaos - 28/11/2021 16:49

Άλλη μια φορά η διαιτησία έδωσε ρεσιτάλ. Γελάνε και οι πέτρες..

John3299 - 28/11/2021 16:45

Κάντε όνειρα.......Η παράγκα ζει!!!!!!!Και ξανά προς προς τη δόξα τραβά

Andreas295 - 28/11/2021 16:07

Καλά εκπληκτικό που προς τα τέλη του ημιχρόνου βγαίνει ο Βόλος σε αντεπίθεση, ο Εμβιλά, αν δεν κάνω λάθος, απλώνει το πόδι και γκρεμίζει με υπερπροσπάθεια τον παίκτη του Βόλου που έβγαινε μπροστά, πάνω από τη σέντρα και με αρκετό χώρο και δεν πήρε ποτέ κάρτα, ενώ δόθηκε αμέσως το φάουλ...

THIS_IS_NOT_AEK - 28/11/2021 15:55

Σπρωωωωχνει ο κορακας!Εδωσε το πεναλτι στο βολο κ τωρα σφυριζει κ αμα κοιταξουν τους παικτες του γαυρου.Εποχες παραγκας θα ζησουμε κυριοι.Ντροπη μονο.