Quantcast
0 ΣΧΟΛΙΑ

Νίκησαν τα φαβορί στην Γ' Εθνική

Δράση στους πέντε από τους δέκα ομίλους της Γ΄Εθνικής περιελάμβανε το πρόγραμμα της Κυριακής (30/5).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

ΑΕ Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 (83′ Παπούδης)

Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Πανδραμαϊκός 1-0 (70′ Παληκαράς)

ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου 2-1 (18′ Κιλιντάρης, 84′ Καρανδρέας / 39′ Γκέκας)

Ελπίδα Σαπών – Αλεξανδρούπολη FC 2-2 (57′ Τριαντόπουλος. 90+3′ Ρομπέρ / 61′ Πατσιώρας πεν, 76′ Μαλτέζος)

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 1-2 (90′ Τορομανίδης / 16΄ Μπαϊκαρά, 58′ Παπαδόπουλος)

Ηρακλής – Αετός Οφρυνίου 1-0 (29′ Αργυρίου)

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0 (20′ Πτηνόπουλος, 38′ Καραγκιοζίδης, 54′ Σαϊνίδης πεν, 67′ Χατζηδημητρίου, 88′ Παπαδόπουλος)

Εθνικός Σοχού – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α.

2ος όμιλος

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟ Κουφαλίων 4-0 (26′ πεν-64′ Αθανασιάδης, 37′ Μπατακόιας, 80′ Ράντζα)

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγ.Γιαννιτσών 2-1 (24′ Σφέτκος, 66′ Ξανθόπουλος / 73′ Τασιώνας)

Αετός Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 6-3 (8′ Μαραγκός, 16′-40′-60′ Κεχαγιάς, 27′ Παπαδημητρίου, 74′ Πετάλλι / 53′-67′-80′ Αργυρόπουλος)

Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός 0-1 (4′ Κυζιρίδης πεν)

Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς 1-1 (36′ Τοπάλης / 25′ Δήμου)

Μ.Αλεξ.Τρικάλων – Αναγέννηση Πλαγιάς 0-0

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας 4-1 (5′ πεν-9′-45+1′ Τσουκάνης, 54′ Τσιαμπάζης / 48′ Προβατίδης πεν)

Ρεπό : ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

3ος όμιλος

ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά 3-1 (49′ Τσιαφίτσας, 53′ Ζέρβας, 55′ Ιωάννου / 45+3′ Ζάγκος)

Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας 0-1 (23′ Σουγλής)

ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου 5-0

ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-3 (35′ Κυπαρίσσης / 38′ Πολίτης, 52′ Αρχοντής, 63′ Χασομέρης)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη 2-2 (55′ Κωνσταντινίδης, 90+6′ / 34′-72′ Παπαδόπουλος)

Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου 0-4 (4′, 10′, 43′, 65′ )

Μακεδονικός Φούφα – ΑΣ Μετέωρα 3-2 (27′ Σπανδωνίδης, 76′ Μαρνασίδης, 79′ Μαντζόπουλος / 20′ Τσιγαρίδας, 90+2′ Τσιαντούλας)

Ρεπό : Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

5ος όμιλος

Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης 2-2 (37′ Πάνος πεν, 45+1′ Περβανάς / 4′ Γραμματικόπουλος, 79′ Φέτσης πεν)

Μ.Αλεξ.Καλλιθέας – Θύελλα Μοναστηρακίου 3-0 (30′ Ευαγγέλου, 60′ Σιαραφέρας, 72′ Χασάι)

Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού 2-0 (32′ πεν-78′ Παπαρούνης)

Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου 1-0 (21′ Βασιλογιάννης)

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Αχέρων Καναλακίου 0-3 (21′-48′ Ντόκος, 85′ Αναστασιάδης)

ΠΑΣ Πρέβεζα – Κτην.Αστ.Καληράχης 2-2 (63′ Τσολακίδης, 74′ Κωσταμένας / 38′-90′ Κοτζατίσογλου)

Κέρκυρα – ΑΕ Λευκίμμης 1-2 (4′ Στέρεφ / 64′ Κωνσταντινίδης, 83′ Μουζακίτης)

6ος όμιλος

Πανιώνιος – Φωστήρας 2-0 (4′ Νίνο, 51′ Πίσπας)

ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Μοσχάτου 3-1 (45+3′ Μπρούνο, 61′ Κωνσταντινίδης πεν, 86′ Λεσάι πεν / 14′ Νιζάμης)

Πανναξιακός – Εθνικός 1-2 (84′ Τσουρής / 70′ Σαρηγιάννης, 90+1′ Βαγγέλης)

Προοδευτική – ΓΣ Μαρκό 2-0 (14′ πεν-24′ Σαπαλίδης)

Χαραυγιακός – Αήττητος Σπάτων 1-1 (54′ Κουτσοποδιώτης / 88′ Σερέπας)

Ρεπό: ΓΣ Ηλιούπολης

10ος όμιλος

Άρης Σούδας – Γιούχτας 1-1 (71′ / 2′ Κατσικοκέρης)

Ηρόδοτος – ΑΟ Αγίου Νικολάου 1-0 (89′ Λουμπάκης)

Ρεθυμνιακός – Αλμυρός Γαζίου 2-1 (61′-64′ Γκιόκας / 8′ Λεόν)

ΑΟ Δαμάστας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2 (44′ Στακάκης, 71′ Παπανδρέου / 49′ Κόλα, 88′ Τσίτας πεν)

ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης 3-1 (8′-85′ Τριανταφύλλου, 90+2′ Καστελλιανάκης / 11′ Φρόκου)

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πλατανιάς 3-0 (48′-86′ Ζαμπετάκης, 73′ Κωτσοβός)

Άρης Ρεθύμνου – Αστέρας Ρεθύμνου 0-3 α.α.

Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α.


Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ