Έναρξη Αγώνα || Τέλος Ημιχρόνου || Έναρξη Ημιχρόνου

Τέλος! ΑΕΚ Β' και Αιγάλεω αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1

90+4'
Goal

ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ! 1-1! Τρομερός Αμούρ. Ο Γάλλος σε σέντρα του Γερολέμου, κέρδισε τον προσωπικό του αντίπαλο και με σουτ στη κίνηση νίκησε τον Σικαλιά

90+2'

Το εκτέλεσε ο Γερολέμου, μπλόκαρε ο Σικαλιάς

90+2'
Corner

Κόρνερ για την ΑΕΚ Β' το κέρδισε ο Μουστακόπουλος

90+1'

Σουτ του Τριμμάτη από μακρινή απόσταση, μπλόκαρε ο Γκίνης

90'

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

89'
Κίτρινη Κάρτα

Κίτρινη κάρτα στον Αρβανίτη

89'
Αλλαγή

Αλλαγή για την ΑΕΚ. Απ. Χριστόπουλος αντί Μπάμπη

86'
Goal

ΓΚΟΛ για το Αιγάλεω, 0-1. Τραγικό λάθος, απίστευτη ασυνεννοησία μεταξύ Αρβανίτη και Γκίνη. Ο πρώτος γύρισε με το κεφάλι την μπάλα για τον πορτιέρο της ΑΕΚ, αυτός κινήθηκε προς την αντίπαλη εστία και σε κενή εστία ο Τριμμάτης κάνει το 0-1

83'
Αλλαγή

Αλλαγή και για το Αιγάλεω. Σταματάκης αντί Καββαδία που είχε μπει στο ματς νωρίτερα

82'
Αλλαγή

Αμούρ μέσα για την ΑΕΚ. Έξω ο Τζούντα Γκαρσία

82'

Ετοιμάζουν αλλαγές για ΑΕΚ και Αιγάλεω

81'
Out

Νέο σουτ από τον Τριμμάτη, αουτ η μπάλα

79'

Δυνατό σουτ από τον Τριμμάτη, έδιωξε με γροθιές ο Γκίνης

77'

Κίτρινη κάρτα στον Ιατρούδη για διαμαρτυρία

75'
Out

Ο Μπήμπης βρήκε χώρο και σούταρε, η μπάλα αουτ

72'
Corner

Ο Μουστακόπουλος μπήκε μέσα στην περιοχή μετά από πάσα του Ιατρούδη. Αλλά άργησε και έκοψαν οι αμυντικοί σε κόρνερ

71'
Αλλαγή

Αλλαγή για το Αιγάλεω. Έξω ο Τσιλιγκίρης. Μέσα ο Βουκελάτος

60'
Out

Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Αρβανίτης βρέθηκε μέσα στην περιοχή του Αιγάλεω, έκανε την προβολή αλλά η μπάλα πέρασε λίγο αουτ

58'
Αλλαγή

Αλλαγή για το Αιγάλεω, στη θέση του Καθάριου ο Καββαδίας

59'

Σέντρα του Τζούντα Γκαρσιά, δεν μπόρεσε να βρει κάποιος επιθετικός της ΑΕΚ την μπάλα

54'

Από το δεύτερο κόρνερ ο Ραντόνια έκανε την κεφαλιά, αλλά ο Σικαλιάς μπλόκαρε

53'
Corner

Πρώτη ευκαιρία για την ΑΕΚ, ο Σικαλιάς έδιωξε σε κόρνερ πλασέ του Χριστόπουλου

52'
Corner

Σουτ του Καθάριου, βρήκε η μπάλα και νέο κόρνερ για τους τυπικά φιλοξενουμένους

51'
Corner

Γύρισμα του Παππουτσογιαννόπουλου, έδιωξε ο Αρβανίτης σε νέο κόρνερ

49'

Σπουδαία επέμβαση του Γκίνη σε τετ-α-τετ με τον Τριμμάτη, αλλά ο επόπτης τον υπέδειξε σε θέση οφσάιντ . Ως μη γενόμενη η φάση

48'

Γέμισμα από τα αριστερά για την ΑΕΚ, μπλόκαρε ο Σικαλιάς

46'

Έναρξη δευτέρου μέρους

Σε λίγο η σέντρα

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

45'

Ημίχρονο στο Αιγάλεω. ΑΕΚ Β' και Αιγάλεω πάνε στα αποδυτήρια δίχως σκορ

45'

Κίτρινη κάρτα και στον Γερολέμου για διαμαρτυρία

45'

Κίτρινη κάρτα στον Βλάχο

37'

Στα όρια της περιοχής το φαουλ

37'

Το έκανε ο Σταμούλης και είδε και την κίτρινη κάρτα

37'

Φαουλ σε καλό σημείο για το Αιγάλεω

34'

Στο έδαφος αυτή τη φορά ο Κορνέζος, ξανά διακοπή στο ματς

32'

Ωραία κάθετη του Αρβανίτη για τον Τζούντα Γκαρσία, ο τελευταίος άργησε και κόπηκε

30'

Εκκίνηση ξανά στο ματς

29'

Νέα διακοπή στο ματς. Στο έδαφος ο Γερολέμου

26'

Πάει αριστερά ο Βόσνιος

26'
Αλλαγή

Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ραντόνια αντί Μπούση

26'

Στο έδαφος ο Μπούσης, δεν θα συνεχίσει στο ματς, ετοιμάζεται ο Ραντόνια

25'

Εκτέλεση φαουλ του Τσιλιγκίρη, η μπάλα αουτ

21'

Κίτρινη κάρτα στον Αναστασίου

21'

Εκτέλεση φαουλ του Τσιλιγκίρη, πάνω στο τείχος η μπάλα

17'

Ευκαιρία για το Αιγάλεω, πλασέ του Καθάριου, έδιωξε σε κόρνερ ο Γκίνης

14'
Αλλαγή

Πάσα του Χριστόπουλου για τον Ιατρούδη, οριακά οφσάιντ ο επιθετικός της ΑΕΚ

13'

Κυρίως από τα αριστερά η ΑΕΚ προσπαθεί να αναπτυχθεί

13'

Δίχως τη μεγάλη φάση ως τώρα στο ματς

8'

Πατάει καλύτερα η ΑΕΚ και προσπαθεί να φτιάξει φάσεις

6'

Σηκώθηκε ο παίκτης της ΑΕΚ

5'

Προσωρινή διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Μπούση

3'

Σωτήριο τάκλιν από τον Μπούση σε προσπάθεια του Αρναρέλλη να απειλήσει μέσα από την περιοχή

1'

Καλή σέντρα του Σταμούλη, αρκετά ψηλά για να την προλάβει ο Τζούντα Γκαρσία

1'

Σέντρα στο ματς

14:55

Σε λίγη ώρα η σέντρα

14:54

Αρκετό το κρύο στο Αιγάλεω, όπως και σε όλη την Πρωτεύουσα. Ελάχιστος ο κόσμος στις κερκίδες. Έτσι κι αλλιώς το ματς είναι κεκλεισμένων των θυρών

14:52

Ο Απόστολος Χαραλαμπίδης δεν υπολογίζει, τόσο τον Κώστα Τσίτσαρη που τραυματίστηκε ελαφρά στο παιχνίδι με την ΑΕ Καραϊσκάκης, όσο και τον Αργύρη Μπρέμπο ο οποίος αισθάνθηκε ενοχλήσεις στην σημερινή προπόνηση

14:49

To Aιγάλεω τώρα, τρέχει ένα σερί 4 αγώνων χωρίς ήττα με τρεις νίκες και μία ισοπαλία (αυτή στην Κρήτη με την Επισκοπή). Έχει κερδίσει Ρόδο, Κηφισιά και ΑΕ Καραϊσκάκης και δείχνει σε εξαιρετική κατάσταση. Με 20 βαθμούς σε δέκα αγώνες (με τον πρωτοπόρο Λεβαδειακό να έχει 25 βαθμούς και δύο ματς περισσότερα) μπορεί να... υπολογίζεται πως είναι μέσα στη μάχη της ανόδου

14:47

Η ομάδα του Σωκράτη Οφρυδόπουλου προέρχεται από τη μεγάλη νίκη επί του Λεβαδειακού με 2-1 την προηγούμενη Τετάρτη

14:45

H AEK B' πήρε και το Σαββατοκύριακο κάποιες ανάσες. Δεν ταξίδεψε το Σάββατο στη Ρόδο, καθώς η ομώνυμη ομάδα δήλωσε πολλά κρούσματα κοροναϊού και το ματς αναβλήθηκε

14:43

Βασικός για πρώτη φορά με την ΑΕΚ Β' ο Αρβανίτης

14:42

Ο Σωκράτης Οφρυδόπουλος σε ακόμα ένα ματς έχει να αντιμετωπίσει κάποιες απουσίες όπως των Σαμπανάτζοβιτς, Παρρά, Γιαννούτσο, Λάτσι, Μιτάι, Γιούση, Κοσίδη και Χατζηεμμανουήλ. Οι τέσσερις τελευταίοι είναι στην αποστολή της πρώτης ομάδας για το ματς Κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ.

14:35

Τυπικά γηπεδούχος η ΑΕΚ Β' αφού χρησιμοποιεί ως έδρα το Σταύρος Μαυροθαλασσίτης

14:34

Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα της ΑΕΚ Β' με το Αιγάλεω στο Δημοτικό Στάδιο του Αιγάλεω.