Έναρξη Αγώνα || Τέλος Ημιχρόνου || Έναρξη Ημιχρόνου

Τέλος. ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2-1. Η ΑΕΚ θα αποκλειστεί από τον φετινό τελικό Κυπέλλου

Αλλαγή

Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εξω ο Ζίβκοβιτς, μέσα ο Λύρατζης

96
Goal

ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ. Λάθος πάσα του Μιτάι πάνω στον Ζίβκοβιτς, ο οποίος βλέπει τον Τσιντώτα εκτός εστίας και απο μακριά με λόμπα τον κρεμάει στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα και κάνοντας το 2-1

Εκτελέστηκε με πάσα, στα χέρια του Τσιντώτα πήγε η μπάλα, αλλά και κάνει λάθος ο Μιτάι

95
Corner

Παίρνει κόρνερ ο ΠΑΟΚ

94

Μπροστά η ΑΕΚ κυνηγάει γκολ πρόκρισης...

93

Εχουμε φτάσει στο 93'. Ζήτημα ειναι αν έχουμε παιχθεί... 10 δευτερόλεπτα καθυστερήσεων

Αλλαγή

Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Μέσα Νταντσένκο και Κοσίδης, έξω ο Βασιλαντωνόπουλος και ο Τσιγκρίνσκι

87
Αλλαγή

Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μέσα ο Τσιγγάρας έξω ο Ουάρντα

86

Ενταση τώρα μεταξύ των παικτών και συγκεκριμένα των Σβάρνα και Κρμέντσινκ. Κιτρινη και στους δυο

Πάλι ένα γκολ θέλει η ΑΕΚ για να προκριθεί.... Μπορεί

84
Goal

ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! Κρμεντσικ και 1-1. Εμεινε η μπάλα αρκετή ώρα... ζωντανή στην περιοχή, αφού δεν μπόρεσε να την διώξει μακριά ο Μάνταλος, ο Μπάμπα από το ύψος της μεγάλης περιοχής άνοιξε δεξιά, εκεί ήταν μόνος του ο φορ του ΠΑΟΚ και από πλάγια θέση με δυνατό σουτ έκανε το γκολ. Κακή αμυντική λειτουργία της άμυνας

81

Εχουμε δρόμο ακόμη στο παιχνίδι. Θα εχουμε αρκετά λεπτά καθυστερήσεων. Η ΑΕΚ μπορεί να βρει δεύτερο γκολ που θα της δώσει την πρόκριση και δεν θα πάει το ματς στην παράταση

77

Εχουμε ξανά παιχνίδι

77
Αλλαγή

Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μέσα Μιχαηλίδης και Κρμέντσικ. Εξω Βιεϊρίνια και Σφιντέρσκι

77

Εγινε η αλλαγή του πρώτου βοηθού

75

Νέα διακοπή. Δεν μπορεί να συνεχίσει το ματς ο πρώτος βοηθός. Τη θέση του θα πάρει ο 4ος διαιτητής, Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος

74

Εχουμε πάλι παιχνίδι

72

Διακοπή στο ματς, καθώς ο πρώτος βοηθός Βινέτσι έχει κάποιο πρόβλημα τραυματισμού στη γάμπα

71

Η ΑΕΚ έχει τη στιγμή στο ματς. Εχει το γκολ και την ψυχολογία. Πρέπει να συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο για να βρει και δεύτερο γκολ

70
Goal

ΓΚΟΟΟΟΛ Η ΑΕΚ! ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ 0-1. Ο Τάνκοβιτς έκανε το κόρνερ από αριστερά, υπέροχη κεφαλιά του Γαλανόπουλου στη γωνία της μικρής περιοχής και στο πρώτο δοκάρι. 0-1 η ΑΕΚ. Ισοφαρίζει το σκορ του πρώτου αγώνα