Έναρξη Αγώνα || Τέλος Ημιχρόνου || Έναρξη Ημιχρόνου

ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ

90+2'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ-ΛΕΙΨΙΑ: 5-0 με σουτ του Ράσφορντ από το ύψος του πέναλτι

90+1'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ-ΖΕΝΙΤ: 2-0 με κοντινό πλασέ του Χάαλαντ

90+1'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΓΙΟΥΒΕ-ΜΠΑΡΤΣΑ: 0-2 με πέναλτι του Μέσι

90'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΝΤΙΝΑΜΟ: 2-2. Ο Μακ έκανε το σουτ, ο Λαϊντουνί έκανε το γύρισμα από κοντά και ο Μπολί με προβολή έγραψε το 2-2.

86'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ-ΛΕΙΨΙΑ: 4-0 με πέναλτι του Μαρσιάλ

86'
2η Κίτρινη Κάρτα

ΓΙΟΥΒΕ-ΜΠΑΡΤΣΑ: Αποβολή για τον Ντεμιράλ

86'

ΦΕΡΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΝΤΙΝΑΜΟ: Με δέκα η Ντιναμό λόγω αποβολής του Σίντορτσουκ

78'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ-ΖΕΝΙΤ: 1-0 με το πέναλτι του Σάντσο

78'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ-ΛΕΙΨΙΑ: 3-0 με σουτ του Ράσφορντ από το πέναλτι, μετά από κόντρες που κέρδισε

74'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ-ΛΕΙΨΙΑ: 2-0. Φοβερή κάθετη του Φερνάντες, στον Ράσφορντ που έφυγε πίσω από το κέντρο και πλάσαρε για το 2-0

59'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΛ: ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΝΤΙΝΑΜΟ: 1-2 με φοβερό διαγώνιο σουτ του Ενγκυέν από δεξιά

56'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΣΕΒΙΛΛΗ-ΡΕΝ: 1-0 με κοντινό πλασέ του Ντε Γιονγκ

55'
Αλλαγή

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ: ο Κουαδράδο έκανε το γύρισμα από δεξιά και ο Μοράτα με γυριστό από κοντά αλλά κι αυτό το γκολ ακυρώθηκε για οφσάιντ.

46'

ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ

41'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΜΠΡΙΖ-ΛΑΤΣΙΟ: 1-1 με το πέναλτι του Φάνακεν

41
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΝΤΙΝΑΜΟ: 0-2. Η Ντιναμό έφυγε στην κόντρα, ο Μπουγιαλσκί έκανε το γύρισε από δεξιά και ο Ντε Πένα από κοντά με προβολή έγραψε το 2-0.

28'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΝΤΙΝΑΜΟ: 0-1 με πέναλτι του Τσιγκανκόβ

21'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ-ΛΕΙΨΙΑ: 1-0 με διαγώνιο πλασέ του Γκρίνγουντ από αριστερά μετά από κάθετη του Πογκμπά. Οριακή η φάση και πάμε σε VAR

15'
Αλλαγή

ΓΙΟΥΒΕ-ΜΠΑΡΤΣΑ: Ο Μοράτα βρήκε δίχτυα αλλά το γκολ ακυρώθηκε

14'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΛ: ΓΙΟΥΒΕ-ΜΠΑΡΤΣΑ: 0-1. Ο Ντεμπελέ έκανε τις προσποιήσεις από δεξιά κι έκανε το σουτ, η μπάλα βρήκε στον Κιέζα και κατέληξε στα δίχτυα Σέζνι για το 0-1

14'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΜΠΡΖ-ΛΑΤΣΙΟ: 0-1 με απίθανο πλασέ του Κορέα.

3'
Out

ΔΟΚΑΡΙ: ΓΙΟΥΒΕ-ΜΠΑΡΤΣΑ: Ο Σέζνι έσωσε μετά από σουτ του Πιάνιτς ενώ μερικά δευτερόλεπτα μετά, το σουτ του Γκριεζμάν, τράνταξε το δοκάρι τη Γιουβέντους

1'

ΣΕΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ

Επιστρέφουμε σε λίγο

ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ. Νίκη με 2-0 της Παρί επί της Μπασακσεχίρ

ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ. Άνετη νίκη με 4-0 για τους Άγγλους

90+1'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ: ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: 0-4. ο Έιμπραχαμ έκανε το γύρισμα από δεξιά και ο Πούλισικ με πλασέ από κοντά έγραψε το 0-4

79'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: 0-2. Μετά από γύρισμα από δεξιά ο Εμπαπέ έχασε το κοντρόλ, αλλά η μπάλα στρώθηκε στον Κεν που γύρισε όμορφα και σούταρε για το 0-2

80'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: 0-3. Ο Πούλισικ από αριστερά βρήκε τον Βέρνερ, εκείνος έστρωσε στον Ζιγές και ο τελευταίος με πλασέ από το πέναλτι έγραψε το 0-3

76'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: 0-2 με το πέναλτι του Βέρνερ

64'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: 0-1. Ο Εμπαπέ εκτέλεσε το κόρνερ και ο Κεν με κεφαλιά έγραψε το 0-1

57'
Out

ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: Η Μπασακσεχίρ έφυγε στην κόντρα και ο Βίστσα έπιασε δυνατό σουτ αλλά ο Νάβας έπεσε και απομάκρυνε.

55'
Out

ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: ΔΟΚΑΡΙ: Ο Γκαζίνσκι έπιασε το σουτ στην κίνηση αλλά η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι του Μεντί

46'
Out

ΤΙ ΕΧΑΣΕ!!! ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: Ο Σαράμπια άλλαξε όμορφα με τον Εμπαπέ κι έκανε το πλασέ από το πέναλτι αλλά αστόχησε

ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΣ

ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ: Ντε Χέα, Γουάν Μπισάκα, Λίντελεφ, Μαγκουάιρ, Σο, Μάτιτς, Φρεντ, Γκρίνγουντ, Πογκμπά, Φαν ντε Μπεκ, Μαρσιάλ

ΛΕΙΨΙΑ: Γκουλάστσι, Κονατέ, Ουπαμεκανό, Χένρικς, Χάλζτενμπεργκ, Καμπλ, Φόρζμπεργκ, Όλμο, Ενκουνκού, Ανχελίνιο, Πόουλσεν

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ: Σέζνι, Ντεμιράλ, Μπονούτσι, Ντανίλο, Κουαδράδο, Ραμπιό, Μπεντανκούρ, Κουλουσέβσκι, Ντιμπάλα, Κιέζα, Μοράτα

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ: Νέτο, Αραούχο, Σέρχι Ρομπέρτο, Λενγκλέ, Άλμπα, Πιάνιτς, Ντε Γιονγκ, Πέδρι, Μέσι, Ντεμπελέ, Γκριεζμάν

ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ: Ντιμπούζ, Μπλάζιτς, Λόβρεντσιτς, Κοβάτσεβιτς, Χάιστερ, Σομάλια, Καράτιν, Σιγκέρ, Ζούμπλοβ, Ενγκουέν, Ισαέλ

ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ: Μπόικο, Ποπόβ, Καραβάεβ, Κεντζιορά, Σαμπάρνι, Σίντορτσουκ, Μπουγιαλσκί, Σαπαρένκο, Ντε Πένα, Σουπριάχα, Τσιγκανκόβ

ΣΕΒΙΛΛΗ: Μπόνο, Ντιέγκο Κάρλος, Κουντέ, Ακούνια, Νάβας, Φερνάντο, Τόρες, Μουνίρ, Ντε Γιονγκ. Χορδάν, Οκάμπος

ΡΕΝ: Γκομίς, Ντα Σίλβα, Τεριέ, Γκρενιέ, Ζιρασί, Μπουριζό, Ντοκού, Ρουγκάνι, Τραορέ, Μαρτίν, Σοπί

ΜΠΡΙΖ: Μινιολέ, Σόμπολ, Ντέλι, Ντιατά, Κοσουνού, Φόρμερ, Φάνακεν, Ριτς, Ντένις Μποναβέντουρ, Ματα, Ντε Κετελάρ.

ΛΑΤΣΙΟ: Ρέινα, ΨΟουντ, Πάτρικ, Μάρουσιτς, Ατσέρμπι, Φαρές, Ακπά Ακπρό, Σάβιτς, Παρόλο, Καϊσέδο, Κορέα

ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ: Μπίρκι, Μενιέ, Ακανζί, Γκερέιρο, Χούμελς, Ρέινα, Βίτσελ, Νταούντ, Σάντσο, Ρόις, Χάαλαντ

ΖΕΝΙΤ: Κερζάκοβ, Ντόουγκλας Σάντος, Λόβρεν, Ρακίτσκι, Βέντελ, Ερόκιν, Καραβάεβ, Κουζιάεβ, Ντριούσι, Μπάριος, Ντζιούμπα

ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 22:00

ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΑΤΣ

40'
Αλλαγή

ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: Απίθανη κούρσα του Εμπαπέ και κερδισμένο φάουλ λίγο έξω από την περιοχή

38'
Out

ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: Ο Βίστσα έπιασε νέο σουτ από μακριά αλλά και πάλι δε βρήκε στόχο.

37'
Out

ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: Ο Φλορέντσι έκανε τι γύρισμα από δεξιά και ο Εμπαπέ γύρισε με τη μία από το πέναλτι αλλά είδε την μπάλα να φεύγει άουτ

37'
Goal

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ: ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: 0-1. Ο Χάντσον Οντόι έκανε το πλασέ από το ύψος της περιοχής, ο Σαφόνοβ έχασε την μπάλα μετά από κακή εκτίμηση κι έτσι ήρθε το 0-1

27'
Αλλαγή

ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: Ο Σαράμπια αντί του Νεϊμάρ

23'

ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΝΕΪΜΑΡ! Ζητά αλλαγή

17'
Out

ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: Ο Ντι Μαρία έπιασε όμορφο σουτ εκτός περιοχής, αλλά η μπάλα κόντραρε και πέρασε ελάχιστα έξω.

16'
Out

ΜΠΑΣΑΚ-ΠΑΡΙ: Ο Βίστσα έκανε το σουτ λίγο έξω από την περιοχή αλλά η μπάλα πέρασε ελάχιστα έξω.

14'
Out

ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ: ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: Ο Κάιο έκανε πέναλτι στον Βέρνερ αλλά ο Ζορζίνιο έστειλε την μπάλα στο δοκάρι από την άσπρη βούλα

9'
Out

ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: Σουτ του Ζιγές μέσα από την περιοχή και δεξιά, έπεσε και έδιωξε σε κόρνερ ο Σαφόνοβ.

4'
Out

ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: Ο Μεντί έδιωξε σε κόρνερ το πλασέ του Ούτκιν από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής.

4'
Out

ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ: Σουτ του Μπεργκ μέσα από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα άουτ

1'

ΣΕΝΤΡΑ ΣΥΑ ΜΑΤΣ!

ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ: Σαφόνοβ, Μαρτίνοβιτς, Ραμίρες, Γκαζίνσκι, Όλσον, Τσερνόβ, Σμολνίκοβ, Κάιο, Μπεργκ, Ούτκιν, Φιλένα

ΤΣΕΛΣΙ: Μεντί, Ρίντιγκερ, Αθπιλικουέτα, Τσίλγουελ, Ζουμά, Ζορζίνιο, Κόβασιτς, Χάντσον Οντόι, Ζιγές, Βέρνερ, Χάβερτς

ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ: Γιουνόκ, Επουρεάνου, Ράφαελ, Σκρτελ, Μπολινζολί, Οζκάν, Τοπάλ, Καχβετσί, Βίστσα, Κρεβελί, Τουρούκ

ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ: Νάβας, Κουρζαβά, Ντανίλο, Κιμπεμπέ, Φλορέντζι, Μαρκίνιος, Αντέρ Ερέρα, Ντι Μαρία, Νεϊμάρ, Εμπαπέ, Κεν

ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΕΝΔΕΚΑΔΕΣ

ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ-ΛΕΙΨΙΑ
Γήπεδο: Ολντ Τράφορντ

Πρώτη αναμέτρηση μεταξύ των δύο ομάδων.

Στο 15-8-8 τα ματς της Γιουνάιτεντ κόντρα σε γερμανικές ομάδες.

Η Λειψία έχει δύο νίκες επί της Τότεναμ μέσα στο 2020 στις μοναδικές φορές που αντιμετώπισε Άγγλους.

Η νίκη της Μάντσεστερ παίζεται σε απόδοση 2,30 στη bet365, που αντιστοιχεί σε 43% πιθανότητες νίκης. Ωστόσο, η γηπεδούχος κερδίζει το 30% των αγώνων της όταν προσφέρεται σε αυτή την απόδοση.

Διαιτητής: Ματέι Γιουγκ. Βοηθοί: Τόμαζ Κλάτσνικ, Γκρέγκα Κορντέζ (ΣΛΟ). 4ος: Πάβελ Γκιλ (ΠΟΛ). VAR: Χοσέ Μαρία Σάντσεθ (ΙΣΠ), Μπαζ Ναϊχάους (ΟΛΛ).

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
Γήπεδο: Allianz Stadium

Πρώτη μεταξύ τους συνάντηση μετά το 2002. Στο 4-4-3 η παράδοση υπέρ της Μπαρτσελόνα.

Η Γιουβέντους δεν έχει ηττηθεί ποτέ από την Μπαρτσελόνα εντός (2-3-0).

Αυτό είναι το 200ό ματς της Γιουβέντους στο Τσάμπιονς Λιγκ και ψάχνει την 100ή νίκη της!

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο κατέχει το ρεκόρ των περισσότερων γκολ στο Τσάμπιονς Λιγκ (130), αλλά και στη φάση των ομίλων (11). Ακολουθεί ο Μέσι με 115 και 10 (10 έχει και ο Λεβαντόφσκι) αντίστοιχα.

Διαιτητής: Ντάνι Μακέλι. Βοηθοί: Μάριο Ντάικς, Χέσελ Στεέγκστρα. 4ος: Άλαρντ Λιντχάουτ. VAR: Κέβιν Μπλομ, Ρομπ Ντιέπερνικ (ΟΛΛ).

ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
Γήπεδο: Groupama Aréna

Οι δύο ομάδες αναμετρήθηκαν στον τελικό του Κυπέλλου Κυπελλούχων το 1975 στη Βασιλεία, με την Ντιναμό Κιέβου να κατακτά τον τίτλο (3-0).

Η Φερεντσβάρος πέρασε 4 προκριματικούς γύρους για να μπει στο Τσάμπιονς Λιγκ μετά από 25 χρόνια.

Στο 3-0-0 η συνολική παράδοση της Ντιναμό κόντρα σε Ούγγρους.

Ο Ρεμπρόφ, προπονητής της Φερεντσβάρος, έκανε σπουδαία καριέρα στην Ντιναμό Κιέβου ως παίκτης, αλλά και ως προπονητής (2014-17).

Διαιτητής: Ιβάν Κρούζλιακ (ΣΛΒ). Βοηθοί: Τόμας Σομολάνι (ΣΛΒ), Σιρίλ Γκρινγκορέ (ΓΑΛ). 4ος: Μπόρις Μαρχέφκα (ΣΛΒ). VAR: Κρίστιαν Ντίνγκερτ, Μπιμπιάνα Σταϊνχάους (ΓΕΡ).

ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ-ΛΑΤΣΙΟ
Γήπεδο: Γιαν Μπρεϊντελστάντιον

Η Λάτσιο επέστρεψε στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ μετά από 13 ολόκληρα χρόνια!

Διαιτητής: Άντονι Τέιλορ. Βοηθοί: Γκάρι Μπέσγουικ, Άνταμ Ναν. 4ος: Πολ Τίρνεϊ. VAR: Στιούαρτ Άτγουελ, Λι Μπετς (ΑΓΓ).

ΜΠ.ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ-ΖΕΝΙΤ
Γήπεδο: Σίγκναν Ιντούνα Παρκ

Από μία νίκη έχουν οι δύο ομάδες στα μεταξύ τους.

Ήταν το 2004 όταν η Ντόρτμουντ κέρδισε εκτός έδρας (2-4) και έχασε εκτός (1-2) στη φάση των «16».

Η Ντόρτμουντ έχει 5 νίκες σε 8 ματς με ουκρανικές ομάδες (5-1-2), ενώ η Ζενίτ έχει επίσης 5, αλλά σε 20 αγώνες με Γερμανούς (5-4-11).

Δεν έχει καταφέρει να κρατήσει ανέπαφη την εστία της στα 6/7 τελευταία ματς η Ζενίτ, ενώ 6/7 κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ.

7 ήττες σε επίπεδο Τσάμπιονς Λιγκ μετράει η Ντόρτμουντ, στα 14 τελευταία παιχνίδια της (5-2-7).

Ο Χάαλαντ (Ντόρτμουντ) έχει σημειώσει 11 γκολ σε 9 συμμετοχές στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Διαιτητής: Μπιορν Κάουπερς. Βοηθοί: Έρβιν Ζάινστρα, Σάνερ φαν Ρούκελ. 4ος: Σερντάρ Γκοζομπουγιούκ. VAR: Πολ Φαν Μπούκελ, Ντένις Χίγκλερ (ΟΛΛ)

ΣΕΒΙΛΛΗ-ΡΕΝ
Γήπεδο: Σάντσεθ Πιθχουάν

Η Ρεν αγωνίζεται για τρίτη σερί σεζόν στην Ευρώπη, κάτι που συμβαίνει για πρώτη φορά.

Δυσκολεύεται η Σεβίλλη (2-1-4) κόντρα σε Γάλλους.

Στο 2-3-1 το ρεκόρ της Ρεν απέναντι σε ισπανικές ομάδες.

Διαιτητής: Κουνέιτ Τσακίρ. Βοηθοί: Μπαχατίν Ντουράν, Ταρίκ Ονγκούν. 4ος: Χαλιλ Ουμούτ Μέλερ (ΤΟΥ). VAR: Σζίμον Μαρτσίνιακ (ΠΟΛ), Αμπντουλκαντίρ Μπιτιγκέν (ΤΟΥ).

ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ-ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
Γήπεδο: Başakşehir Fatih Terim Stadyumu

Στο 6-1-3 η παράδοση της Παρί κόντρα σε τούρκικες ομάδες.

Διαιτητής: Αντρέας Έκμπεργκ (ΣΟΥ). Βοηθοί: Στεφάν Χάλμπεγκ (ΣΟΥ), Γκρέιαμ Στιούαρτ (ΣΚΩ). 4ος: Κρίστοφερ Κάρλσον (ΣΟΥ). VAR: Κάρλος ντελ Θέρο Γκράντε, Ρικάρντο ντε Μπούρχος Μπενγκοετσέα (ΙΣΠ)

ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-ΤΣΕΛΣΙ
Γήπεδο: Stadion FK Krasnodar

Η Κράσνονταρ έχει αντιμετωπίσει μόνο την Έβερτον από αγγλικούς συλλόγους και δεν έχει νίκη (0-1-1).

Η Τσέλσι έχει 5-0-1 απέναντι σε ουκρανικές ομάδες.

Η Κράσνονταρ κέρδισε τα 3 τελευταία ευρωπαϊκά ματς στην έδρα της, ενώ προερχόταν από 0-3-2.

Η Κράσνονταρ δεν έχει καταφέρει να κρατήσει απαραβίαστη την εστία της στα τελευταία 8 ματς.

Διαιτητής: Αλί Παλαμπιγίκ, Βοηθοί: Τσεϊχούν Σεσιγκιουζέλ, Σερκάν Ολγκουντσάν. 4ος: Αρντά Καρντεσλέρ (ΤΟΥ).VAR: Μασιμιλιάνο Ιράτι (ΙΤΑ), Μέτε Καλκαβάν (ΤΟΥ).

ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Για τον 7ο όμιλο έχουμε το μεγάλο ντέρμπι της Γιουβέντους με την Μπαρτσελόνα, ενώ η Φερεντσβάρος κοντράρεται με την Ντιναμό Κιέβου

Για τον 6ο όμιλο, η Ντόρτμουντ κοντράρεται στη Βεστφαλία με τη Ζενίτ ενώ ξ Μπριζ υποδέχεται τη Λάτσιο

Στις 22:00 για τον 5ο όμιλο η Σεβίλλη φιλοξενεί τη Ρεν ενώ για τον 8ο όμιλο η Λειψία φιλοξενείται από τη Γιουνάιτεντ στο Μάντσεστερ

Νωρίς για τον 5ο όμιλο, η Κράσνονταρ φιλοξενεί την Τσέλσι ενώ για τον 8ο όμιλο η Μπασακσεχίρ υποδέχεται την Παρί

Καλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε τις 8 αποψινές μάχης για τη 2η αγωνιστική των ομίλων