Quantcast
NEWS
0 ΣΧΟΛΙΑ
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ ΑΡΘΡΟ:

Χάντμπολ: Στις 14/12 το Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Έγινε γνωστό τo πρόγραμμα του Β΄ γύρου της Handball Premier

Ανακοινώθηκε από την ΟΧΕ τo πρόγραμμα του Β΄ γύρου της Handball Premier, το οποίο θα ξεκινήσει με το ντέρμι ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΑΕΚ την Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου. 

Αναλυτικά: 

12η Αγωνιστική (10/12/2022)
ΕΣΝ Βριλησσίων- Δράμα Bianco Monte
Διομήδης Άργους- Ιωνικός Affidea
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic-ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΚ (14/12/2022)
ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ

13η Αγωνιστική (17/12/2022)
Δράμα Bianco Monte- ΠΑΟΚ
Ιωνικός Affidea- ΕΣΝ Βριλησσίων
ΧΑΝΘ- Διομήδης Άργους
Ζαφειράκης Νάουσας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΣΕ Δούκα

14η Αγωνιστική (14/01/2023)
ΠΑΟΚ-Ιωνικός Affidea
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΧΑΝΘ
Διομήδης Άργους- Ζαφειράκης Νάουσας
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΑΣΕ Δούκα- Δράμα Bianco Monte

15η Αγωνιστική (21/01/2023)
ΧΑΝΘ- ΠΑΟΚ
Ιωνικός Affidea- Δράμα Bianco Monte
Ζαφειράκης Νάουσας- ΕΣΝ Βριλησσίων
ΑΕΚ- Διομήδης Άργους
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣΕ Δούκα

16η Αγωνιστική (28/01/2023)
ΠΑΟΚ- Ζαφειράκης Νάουσας
Δράμα Bianco Monte- ΧΑΝΘ
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕΚ
Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΣΕ Δούκα- Ιωνικός Affidea

17η Αγωνιστική (04/02/2023)
ΑΕΚ- ΠΑΟΚ
Ζαφειράκης Νάουσας- Δράμα Bianco Monte
ΧΑΝΘ- Ιωνικός Affidea
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή-ΕΣΝ Βριλησσίων
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΣΕ Δούκα

18η Αγωνιστική (11/02/2023)
ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Δράμα Bianco Monte- ΑΕΚ
Ιωνικός Affidea- Ζαφειράκης Νάουσας
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Διομήδης Άργους- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΑΣΕ Δούκα- ΧΑΝΘ

19η Αγωνιστική (18/02/2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Δράμα Bianco Monte
ΑΕΚ- Ιωνικός Affidea
Ζαφειράκης Νάουσας- ΧΑΝΘ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΕΣΝ Βριλησσίων
Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα

20η Αγωνιστική (25/02/2023)
ΠΑΟΚ- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
Δράμα Bianco Monte- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ιωνικός Affidea- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΧΑΝΘ- ΑΕΚ
ΕΣΝ Βριλησσίων- Διομήδης Άργους
ΑΣΕ Δούκα- Ζαφειράκης Νάουσας

21η Αγωνιστική (18/03/2023)
Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ
Αερωπός Έδεσσας ManDynamic-Δράμα Bianco Monte
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ιωνικός Affidea
Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ
ΑΕΚ- Ζαφειράκης Νάουσας
ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα

22η Αγωνιστική (25/03/2023)
ΠΑΟΚ- ΕΣΝ Βριλησσίων
Δράμα Bianco Monte- Διομήδης Άργους
Ιωνικός Affidea- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
ΧΑΝΘ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ζαφειράκης Νάουσας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΚ




Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ακολουθήστε το aek365 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις Ακολουθήστε το aek365 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις!

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ ΑΡΘΡΟ:
ΣΧΟΛΙΑ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ