Quantcast
NEWS
1 ΣΧΟΛΙΑ
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ ΑΡΘΡΟ:

Αθλητικές μεταδόσεις (19/8/2022)

02:00 CosmoteSport 6

Τένις: ATP Masters 1000

 

04:00 CosmoteSport 4

WNBA: Σιάτλ Στορμ-Ουάσινγκτον Μίστικς

 

09:55 CosmoteSport 5

Moto 3: Grand Prix von Osterreich, ελεύθερα δοκιμαστικά 1

 

10:00 ΕΡΤ Sports 1

Κολύμβηση: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Κολύμβηση ανοιχτής θαλάσσης, 10χλμ., Ανδρών, Ρώμη

 

10:50 CosmoteSport 5

Moto GP: Grand Prix von Osterreich, ελεύθερα δοκιμαστικά 1

 

11:00 ΕΡΤ 2

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Μόναχο, 5η ημέρα

 

11:05 ΕΡΤ 2

Στίβος: Προκριματικά Ύψους Γυναικών- Γκουσίν, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Μόναχο

 

11:15 CosmoteSport 8

WRC: SS1 Vleteren 1, Βέλγιο

 

11:50 CosmoteSport 5

Moto 2: Grand Prix von Osterreich, ελεύθερα δοκιμαστικά 1

 

12:05 CosmoteSport 8

WRC: SS2 Westouter-Boeschepe 1, Βέλγιο

 

13:00 CosmoteSport 8

WRC: SS3 Mesen-Middelhook 1, Βέλγιο

 

13:50 CosmoteSport 8

WRC: SS4 Langemark 1, Βέλγιο

 

14:10 CosmoteSport 5

Moto 3: Grand Prix von Osterreich, ελεύθερα δοκιμαστικά 2

 

15:05 CosmoteSport 5

Moto GP: Grand Prix von Osterreich, ελεύθερα δοκιμαστικά 2

 

16:05 CosmoteSport 5

Moto 2: Grand Prix von Osterreich, ελεύθερα δοκιμαστικά 2

 

17:35 ΕΡΤ Sports 1

Κολύμβηση: Καταδύσεις 3μ. Γυναικών- Τελικός, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ρώμη

 

18:00 ΕΡΤ Sports 2

Ορεινή Ποδηλασία: Τελικός Ανδρών, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Μόναχο

 

18:00 ΕΡΤ 3

Μπάσκετ: Γεωργία-Πολωνία, Τουρνουά Ακρόπολις

 

19:30 Novasports 2

Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας: Αμβούργο-Ντάρμσταντ

 

20:00 CosmoteSport 6

Τένις: ATP Masters 1000

 

21:00 Novasports 1

La Liga: Εσπανιόλ-Ράγιο Βαγιεκάνο

 

21:00 ΕΡΤ World

Μπάσκετ: Ελλάδα-Τουρκία, Τουρνουά Ακρόπολις

 

21:00 ΕΡΤ 1

Μπάσκετ: Ελλάδα-Τουρκία, Τουρνουά Ακρόπολις

 

21:15 ΕΡΤ 2

Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Μόναχο, 5η ημέρα

 

21:30 Novasports 3

Bundesliga: Γκλάντμπαχ-Χέρτα Βερολίνου

 

21:30 CosmoteSport 1

Super League: Βόλος-Αστέρας Τρίπολης

 

21:45 Novasports 4

Βελγικό πρωτάθλημα: Έουπεν-Σερένγκ

 

21:55 ΕΡΤ 2

Στίβος: Τελικός Τριπλούν Γυναικών- Καρύδη, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Μόναχο

 

22:00 CosmoteSport 3

Τσάμπιονσιπ Αγγλίας: Νόριτς-Μίλγουολ

 

22:00 Novasports 2

Ligue 1: Λιόν-Τρουά

 

22:00 CosmoteSport 6

Τένις: ATP Masters 1000

 

22:15 CosmoteSport 9

Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Ρίο Άβε

 

23:00 Novasports Start

Δεύτερη κατηγορία Ισπανίας: Αλαβές-Μιραντές

 

23:00 Novasports Prime

La Liga: Σεβίλλη-Βαγιαδολίδ


Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ ΑΡΘΡΟ:
ΣΧΟΛΙΑ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ