Quantcast
NEWS
0 ΣΧΟΛΙΑ
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ ΑΡΘΡΟ:

Κύπελλο: Το αναλυτικό πρόγραμμα σε Α' και Β' φάση

Το πρόγραμμα στην πρώτη και στην δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ανδρών, όπου θα λάβουν μέρος οι ομάδες από την Γ' Εθνική μέχρι την Α2.

 Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα στην πρώτη και στην δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ανδρών, όπου θα λάβουν μέρος οι ομάδες από την Γ' Εθνική μέχρι την Α2.

Αναλυτικά:

------------------- Α' Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών --------------------

 

--------------Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής - Κλήρωση 1ης Αγ.-----------------
------------------------------------------------------------------------
01. ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
02. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
03. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
04. ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
05. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
06. ΚΑΠ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
07. ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
08. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
09. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ
Α/Α ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

------------ Όμιλος Βορρά Γ' Εθνικής - Κλήρωση 1ης Αγ. ---------------
----------------------------------------------------------------------
10. ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
11. ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
12. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
13. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
14. ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
15. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
16. ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
17. ΜΕΝΤ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
18. ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
--------------- Όμιλος Νότου Β' Εθνικής - Κλήρωση 1ης Αγ. ---------------
-------------------------------------------------------------------------
19. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
20. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΟΦΗ
22. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
23. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
24. ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
25. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
26. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
27. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
A/A ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
-------------- Όμιλος Βορρά Β' Εθνικής - Κλήρωση 1ης Αγ. --------------
-----------------------------------------------------------------------
28. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
29. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
30. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
32. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
33. ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΔΕΚΑ
34. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
35. ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
A/A ΧΑΝΘ
------------- Όμιλος Νότου Γ' Εθνικής - Κλήρωση 2ης Αγ. -------------
---------------------------------------------------------------------
36. Νικητής Α6 - Νικητής Α8
37. Νικητής Α4 - Νικητής Α1
38. Νικητής Α2 - Νικητής Α3
39. Νικητής Α5 - Νικητής Α7
40. Νικητής Α9 - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
------------ Όμιλος Βορρά Γ' Εθνικής - Κλήρωση 2ης Αγ. ------------
-------------------------------------------------------------------
41. Νικητής Α12 - Νικητής Α18
42. Νικητής Α10 - Νικητής Α16
43. Νικητής Α15 - Νικητής Α11
44. Νικητής Α13 - Νικητής Α14
A/A Νικητής Α17<br>
------------ Όμιλος Νότου Β' Εθνικής - Κλήρωση 2ης Αγ. ------------
-------------------------------------------------------------------
45. Νικητής Α20 - Νικητής Α19
46. Νικητής Α21 - Νικητής Α23
47. Νικητής Α26 - Νικητής Α22
48. Νικητής Α25 - Νικητής Α27
49. Νικητής Α24 - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
------------ Όμιλος Βορρά Β' Εθνικής - Κλήρωση 2ης Αγ. ------------
-------------------------------------------------------------------
50. Νικητής Α31 - ΧΑΝΘ
51. Νικητής Α32 - Νικητής Α28
52. Νικητής Α33 - Νικητής Α34
53. Νικητής Α30 - Νικητής Α29
A/A Νικητής Α35
------------ Όμιλος Γ' Εθνικής - Κλήρωση 3ης Αγ. ------------
-------------------------------------------------------------
54. Νικητής Α39 - Νικητής Α37
55. Νικητής Α40 - Νικητής Α38
56. Νικητής Α42 - Νικητής Α41
57. Νικητής Α44 - Νικητής Α43
58. Νικητής Α36 - Νικητής Α17
-------------------------------------------------------------

 

------------ Β' Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών ----------------
 

------------------ Κλήρωση 1ης Αγωνιστικής -----------------
------------------------------------------------------------
59. Νικητής Α53 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
60. ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΕ) - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
61. Νικητής Α55 - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
62. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
63. Νικητής Α54 - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
64. Νικητής Α56 - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
65. Νικητής Α46 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
66. Νικητής Α58 - Νικητής Α48
67. ΔΕΚΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
68. Νικητής Α45 - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
69. ΟΜΑΔΑ B’ ΕΘΝΙΚΗΣ Α.Α. - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
70. Νικητής Α50 - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
71. Νικητής Α51 - Νικητής Α52
72. Νικητής Α47 - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
73. Νικητής Α57 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Α/Α  Νικητής Α49
------------------ Β' Φάση - Κλήρωση 2ης Αγ. ------------------
---------------------------------------------------------------
74. Νικητής Α49 - Νικητής Α73
75. Νικητής Α66 - Νικητής Α61
76. Νικητής Α71 - Νικητής Α69
77. Νικητής Α60 - Νικητής Α70
78. Νικητής Α65 - Νικητής Α72
79. Νικητής Α67 - Νικητής Α68
80. Νικητής Α63 - Νικητής Α64
81. Νικητής Α62 - Νικητής Α59
------------------ Β' Φάση - Κλήρωση 3ης Αγ. ------------------
---------------------------------------------------------------
82. Νικητής Α80 - Νικητής Α75
83. Νικητής Α77 - Νικητής Α81
84. Νικητής Α74 - Νικητής Α78
85. Νικητής Α79 - Νικητής Α76


Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ ΑΡΘΡΟ:
ΣΧΟΛΙΑ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ