2 ΣΧΟΛΙΑ

ΝΤΕΛΙΡΙΟ στο φινάλε και «ΟΛΕ» των παικτών σε άδειες εξέδρες!

Τρελό πάρτι παικτών, προπονητών, φροντιστών και ΟΛΩΝ στο τέλος του αγώνα και μετά τη μεγάλη πρόκριση

Γκολ ο Σιμόες, γκολ ο Καρίμ στο τελευταίο λεπτό και η ΑΕΚ κερδίζει 2-1 τη Βόλφσμπουργκ, παίρνοντας μία ΤΕΡΑΣΤΙΑ πρόκριση στους ομίλους του Europa League. Το τελευταίο σφύριγμα στο ματς έφερε τρελά πανηγύρια. Ολοι στον πάγκο μπήκαν στο γήπεδο και έγιναν ένα κουβάρι. Και το κορυφαίο, οι παίκτες πιάστηκαν χέρι – χέρι και πήγαν στο άδειο πέταλο και έκαναν «ολε»! Κρίμα πραγματικά που ήταν άδειο το ΟΑΚΑ απόψε. Επίσης, όλοι οι παίκτες πήγαν και αγκάλιασαν τον Πέτρο Μάνταλο, για να του τονώσουν το ηθικό και να τον… πειράξουν για το χαμένο πέναλτι στο 20’. Επική βραδιά, ονειρικό φινάλε.

Tigers21 - 1/10/2020 23:55

Το 2ο ημίχρονο διδάσκεται σε σεμινάρια προπονητικής...το μεγαλείο σου ΑΕΚΑΡΑ δεν εχει τελειωμό....

nikaekara21 - 1/10/2020 23:54