Τρίτη 21 Ιανουαρίου 2020
Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 2020
Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Συγχαρητήρια στις ομάδες που αντιστάθηκαν στις πιέσεις και συμμετείχαν κανονικά

Η Ένωση καταγγέλλει πιέσεις που δέχτηκαν σωματεία να μην “κατέβουν” το Σαββατοκύριακο από κάποιους που ήθελαν “να δυναμιτίσουν την ομαλή διεξαγωγή των πρωταθλημάτων”

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

Στο 22ο λεπτό ο Ολυμπιακός ανοίγει το σκορ -Στο 23΄ο Ελ Αραμπί κάνει το 2-0-Μειώνει ο Άρης στο 37ο λεπτό-Προβάδισμα με 3-1 για τον Ολυμπιακό στο 44'-Με πέναλτι στο 64' γίνεται το 4-1-Στο 83' ο Ντιγκινί μειώνει σε 4-2

Τα χρόνια πέρασαν, το θράσος παραμένει

Δεκά επτά χρόνια μετά τα αίσχη της Ριζούπολης, ο παρατηρητής εκείνου του ματς, μετέπειτα υπάλληλος του Ολυμπιακού, συνεχίζει να υποστηρίζει πως δεν χτυπήθηκε κανείς

Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΦΗ 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Στο 8ο λεπτό ο ΟΦΗ ανοίγει το σκορ-Ο Πανιώνιος ισοφαρίζει στο 48' σε 1-1 - Ο Τσιλιανίδης δίνει ξανά το προβάδισμα στον ΟΦΗ