10 ΣΧΟΛΙΑ

Στα αποδυτήρια των διαιτητών ο Μαρινάκης, στο ημίχρονο του Ολυμπιακός – Λαμία!

Διαβάστε τι αναφέρει το lamiasports

Στα αποδυτήρια των διαιτητών στο ημίχρονο του αγώνα Ολυμπιακός – Λαμία κι ενώ οι φιλοξενούμενη ομάδα ήταν μπροστά στο σκορ με 0-1 κατέβηκε, σύμφωνα με το LamiaSports.gr ο Βαγγέλης Μαρινάκης! Συγκεκριμένα το δημοσίευμα τονίζει:

Στα αποδυτήρια των διαιτητών κατέβηκε ο ισχυρός άντρας του Ολυμπιακού, Βαγγέλης Μαρινάκης στο ημίχρονο της αναμέτρησης ανάμεσα στην ομάδα του και τη Λαμία, σύμφωνα με μαρτυρίες ανθρώπων που ήταν στα αποδυτήρια.

Αξίζει να σημειωθεί πως το σκορ ήταν στο 0-1 υπέρ των φιλοξενούμενων στο ημίχρονο του αγώνα.

Rafa1975 - 13/2/2020 19:03

Ti πήγαι και τους είπαι καλήσπερα και κάλλη βράδια ο φαταουλ

Constantinoupoli86 - 12/2/2020 20:23

Όπως και να 'χει, θέλω να τους πετύχω στο κύπελλο και να τους λιώσω!!!

termitis - 13/2/2020 01:01

Εγώ πάλι θέλω να κληρωθούν οι δύο γαύροι μεταξύ τους και να πέσει το γέλιο της αρκούδας. Της χοντρής και της ρώσικης

taxiss21 - 13/2/2020 09:14

Αυτο το σενάριο θα εχει πολυ ενδιαφέρον!

aris1924 - 12/2/2020 22:53

Έλα ρε μην είστε τέτοιοι άνθρωποι, συγχαρητήρια πήγε να τους δώσει και να τους εμψυχώσει για το δεύτερο ημίχρονο

BYZANTIN - 12/2/2020 22:27

Ήθελε ο μπαταχτσής να πάρει τον αέρα του κατεβαίνοντας στα άδυτα του τηγανιού. Συνήθως όταν θέλεις να πάρεις τον αέρα σου στο ημίχρονο αναζητάς να ανέβεις και όχι να κατέβεις. Ο νοών νοείτω.

lycourgos - 12/2/2020 20:12

Να ζητήσει το βίντεο από τα αποδυτήρια ο εισαγγελέας. Αλλά όχι σήμερα. Να περάσουν 5-6 μέρες πρώτα για να έχει την ίδια τύχη με το βίντεο από εμάς και τον Πλατάνια

lycourgos - 12/2/2020 20:59

Για να λέμε και σωστά τα πράγματα όμως, ο Μαριδάκης δεν έχει θεσμικό ρόλο στον γαύρο (όπως δεν έχει και ο κυρ Σάββας), όποτε στην μπορεί να λέει και να κάνει ότι γουστάρει χωρίς να ζημιώνεται η ομάδας ου

costasaek10 - 12/2/2020 21:54

Κανονικα επειδη τα αποδυτηρια ειναι ευθυνη της γηπεδουχου ομαδας, πρεπεο να τιμωρηθει ο ολυμπιακος αφου αφηνει το καθε ασχετο (αφου ειπαμε ο Μαριδακης δεν εχει κανενα θεσμικο ρολο η αλλιως...καμμια σχεση με το γαυρο), να κυκλοφορει ανενοχλητος στα αποδυτηρια.

Butcher - 12/2/2020 20:34