0 ΣΧΟΛΙΑ

Αθλητικές μεταδόσεις (14/12/2019)

02:00

COSMOTE SPORT 4 HD

ΜΑΪΑΜΙ ΧΙΤ - ΛΟΣ ΆΝΤΖΕΛΕΣ ΛΕΙΚΕΡΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ / NBA

14:00

COSMOTESPORT 8 HD

ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΪΜ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2

14:00

COSMOTESPORT 2 HD

ΓΡΑΝΑΔΑ - ΛΕΒΑΝΤΕ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

14:30

COSMOTESPORT 1 HD

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ

14:30

NOVASPORTS 3HD

ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ 2

15:00

ΕΡΤ3

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΦ - ΑΙΓΑΛΕΩ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / FOOTBALLLEAGUE

15:30

ΕΡΤ PLAY1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45

ΕΡΤ PLAY4

ΡΕΘΥΜΝΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45

ΕΡΤ PLAY3

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45

ΕΡΤ PLAY2

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

16:00

NOVASPORTS 2HD

ΜΠΡΕΣΙΑ - ΛΕΤΣΕ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:00

ΕΡΤ PLAY5

ΑΛ ΧΙΛΑΛ - ΕΣΠΕΡΑΝΣ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΛΛΟΓΩΝ FIFA 2019

16:30

COSMOTESPORT 4 HD

ΜΆΙΝΤΣ - ΝΤΌΡΤΜΟΥΝΤ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30

COSMOTESPORT 9 HD

ΠΆΝΤΕΡΜΠΟΡΝ - ΟΥΝΙΌΝ ΒΕΡΟΛΊΝΟΥ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30

COSMOTESPORT 8 HD

ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30

COSMOTESPORT 7 HD

ΚΟΛΟΝΙΑ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30

COSMOTESPORT 3 HD

ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

17:00

COSMOTESPORT 6 HD

ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

17:00

COSMOTESPORT 2 HD

ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ

17:00

NOVASPORTS 5HD

ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ 2

17:15

NOVASPORTS 1HD

ΟΦΗ - ΆΡΗΣ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ

17:45

ΕΡΤ SPORTSHD

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΠΑΟΚ

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

18:30

NOVASPORTS 4HD

ΜΕΤΣ - ΜΑΡΣΈΙΓ

ΠΟΔΌΣΦΑΙΡΟ / ΓΑΛΛΙΑ

19:00

NOVASPORTS 3HD

ΝΆΠΟΛΙ - ΠΆΡΜΑ

ΠΟΔΌΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

19:30

COSMOTESPORT 3 HD

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ - ΛΕΙΨΙΑ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

19:30

COSMOTESPORT 1 HD

ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ

19:30

COSMOTESPORT 2 HD

ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΈΙΜΠΑΡ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

19:30

NOVASPORTS 2HD

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ

20:00

COSMOTESPORT 7 HD

ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

20:00

ΕΡΤ SPORTSHD

ΞΑΝΘΗ ΑΟ - ΑΕΚ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ

21:00

NOVASPORTS 4HD

ΤΟΥΛΟΎΖ - ΡΕΜΣ

ΠΟΔΌΣΦΑΙΡΟ / ΓΑΛΛΙΑ

21:30

COSMOTESPORT 6 HD

ΑΝΔΌΡΑ - ΤΕΝΕΡΊΦΗ

ΜΠΑΣΚΕΤ / ΙΣΠΑΝΙΑ

21:45

NOVASPORTS 1HD

ΤΖΈΝΟΑ - ΣΑΜΠΝΤΌΡΙΑ

ΠΟΔΌΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

22:00

COSMOTE SPORT 2 HD

ΑΤΛΈΤΙΚΟ ΜΑΔΡΊΤΗΣ - ΟΣΑΣΟΎΝΑ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

00:00

COSMOTE SPORT 4 HD

ΦΙΝΙΞ ΣΑΝΣ - ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ / NBA


ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ